Stavby vodního hospodářství
a krajinného inženýrství
Vyberte jazyk: Cs Language En Language Es Language Ru Language Ar Language

Novinky

00_Stoka K po dokončení stavby Dokončená akce: Machov – splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a v Machovské Lhotě
Zveřejněno: 7. 9. 2015

Klient: Městys Machov Cílem projektu byla dostavba splaškové kanalizace v části obce Machov, Nízká Srbská a v Machovské Lhotě, která má odvádět odpadní vody do stávající čistírny odpadních vod v Nízké Srbské. Součástí projektu bylo také vybudování jedné ...

Oprava opevnění Dokončená akce: Semily - oprava břehového opevnění Jizery
Zveřejněno: 4. 2. 2015

Klient: Město SemilyCílem stavby byla oprava zborcené zátěžové patky stávajícího opevnění, oprava stávajících betonových schodišť a vybudování nových přístupových cest k vodní hladině dle požadavků investora. ...

01_Stoka C Machov - dostavba splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a Machovské Lhotě
Zveřejněno: 19. 1. 2015

V těchto dnech probíhá výstavba splaškové kanalizace DN 250 v obcích Machov, Nízká Srbská a Machovská Lhota.

Obal knihy Publikační činnost
Zveřejněno: 24. 1. 2013

V lednu 2013 bylo uvedeno do prodeje druhé aktualizované vydání knihy Geomorfologické procesy vývoje vodních toků, Část I. : Typologie korytotvorných procesů.

Výstava zaměřená na životní prostředí a zelené technologie, Lima, Peru Výstava zaměřená na životní prostředí a zelené technologie v Limě
Zveřejněno: 29. 11. 2011

Ve dnech 24. - 26. 11. proběhla v Limě, Peru výstava zaměřená na životní prostředí a zelené technologie, na které SINDLAR Group svou dceřinou společností SINDLAR PERÚ S.A.C. prezentovala realizované environmentální projekty.

Členství v konsorciu EURONET CONSULTING
Zveřejněno: 1. 10. 2011

Od 1. září se stala společnost SINDLAR EU s.r.o. jako reprezentant skupiny SINDLAR členem konsorcia EURONET CONSULTING.

Živá Bečva - studie proveditelnosti
Zveřejněno: 19. 9. 2011

V září 2011 byly zahájeny práce na zpracování "Koncepce ekologické správy a údržby toku, jeho revitalizace a samovolné renaturalizace řeky Bečvy v ř. km 0 – 42"

Kanalizace a ČOV Pilníkov
Zveřejněno: 14. 7. 2011

Naše společnost vyhrála výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace ke stavebnímu povolení na kanalizaci a čistírnu odpadních vod v obci Pilníkov.

Rozšířene koryto Třebůvky pod Lošticema Protipovodňová ochrana Moravičan a Loštic
Zveřejněno: 8. 5. 2011

Probíhá výstavba protipovodňové ochrany obce Moravičany a města Loštice. Naše společnost zpracovala dokumentaci k územnímu řízení, ke stavebnímu povolení a podílí se na zpracování realizační dokumentace stavby.

Revitalizovaný tok u koupaliště Přírodě blízká protipovodňová opatření na Cihlářském potoce
Zveřejněno: 15. 3. 2011

V Havlíčkově Brodě pokračuje výstavba revitalizačních a protipovodňových opatření dle projektu zpracovaného v naší společnosti.


« Předchozí 1 2 Následující »